Kevin Adebesin speelt volgend seizoen in het shirt van Forum Sport en komt over van LFC.
De talentvolle aanvaller heeft er één seizoen in het ‘Leidse’ op zitten en kijkt voor alsnog terug op een leerzame periode in de Tweede Klasse, waarbij hij zich clubtopscorer mag noemen en zelfs nog een doelpunt meepakte in de Leidse ‘El Clásico’ tegen UVS afgelopen weekend.
Ondanks de jonge leeftijd van Adebesin heeft de aanvaller al de nodige prominente regioclubs op zijn cv staan zoals FC Skillz, Wilhelmus en Quick. André Saurwalt, bestuurslid Technische Zaken Forum Sport is bijzonder verheugd over de komst van de 23-jarige aanvaller.
"Het is bekend, dat we bij Forum Sport een beleid hanteren dat we het vooral met ‘eigen jongens’ doen. Het feit, dat we Kevin van buitenaf halen is voor ons de uitzondering op de regel, omdat we het er unaniem over eens zijn, dat Kevin iets moois kan toevoegen aan de selectie", aldus Saurwalt. "We denken dan ook, dat we Kevin de stabiliteit, rust en het vertrouwen kunnen geven zodat hij zich verder kan ontwikkelen als aanvaller maar ook als mens".
Adebesin sluit zich hierbij aan. "Ik ken Forum Sport als een goed georganiseerde vereniging met oog voor talent en jeugd. Ik ben enorm dankbaar voor de kans, die ik krijg en zie uit naar het nieuwe seizoen".
Door: Jean Nederlof