Een primeur voor de regio Haaglanden en wellicht voor heel Nederland. De inwoners van Leidschendam- Voorburg hebben door een laag vliegend vliegtuig met daarachter een boodschap een dringend stemadvies gekregen om PVV of Forum voor Democratie te gaan stemmen. Het vliegtuig is een initiatief van een aantal ondernemers uit Leidschendam, die zich op deze ludieke wijze betrokken voelen bij de verkiezingen van vandaag,
"Diverse regio ondernemers hebben door de draai van de VVD om met de klimaatgekte mee te gaan een actie door de lucht op poten gezet. Ze vinden dat de VVD inmiddels niet meer voor de ondernemers is", laten zij weten. "Dat klimaatakkoord brengt kosten met zich mee waar de bedrijven niet op zitten te wachten, zeker omdat zij vinden dat niet dit kleine land het voortouw moeten nemen en dat dit akkoord amper iets uit haalt. Moeten wij zo nodig het beste jongetje uit de klas weer zijn? Zij vinden dat de EU maar iets moet ondernemen naar landen die de grootste vervuilers zijn. Uit onderzoek blijkt ook dat dat het amper iets uithaalt zoals gezegd. De kosten die de Co2 met zich meebrengt zal ook doorberekend worden aan de consument, dus ook de burger gaat hieraan meebetalen, laat dat duidelijk zijn".
Zij kiezen in dit geval voor de PVV of FVD omdat deze partijen niet mee willen gaan in dit akkoord. Dit akkoord kan volgens de ondernemers zelfs banen gaan kosten, doordat grote bedrijven het niet op kunnen brengen. Ook kunnen kleinere bedrijven hun toevlucht nemen over de grens.
"Dit land is een land met de hoogste belastingen en dat blijft maar doorgaan, vele mensen kunnen nauwelijks nog hun broek ophouden, laat dat duidelijk zijn. De ondernemers vinden dat er maar eens aan andere wind door Nederland mag waaien, mede door ook het open grenzen beleid, het loopt de spui gaten uit onderhand".
Door: Bart Bakker