Van harte ging het niet, verdiend was het uiteindelijk wel. De mannen van Cartouche hadden gister middag hun handen vol aan het lager geklasseerde Voordaan, maar wonnen uiteindelijk wel met 4-2. Van begin af aan was het een open wedstrijd, waarin de bezoekers uit Groenekan de eerste kans creëerden, maar Cartouche de openingstreffer maakte. Strafcorner nummer 1 was direct raak en Timmo Kranstauber zorgde voor de 1-0.
Doorzetten lukte niet. Sterker nog, Voordaan profiteerde van de slordigheden van Cartouche. Eerst werd keeper Chris Combe uit een strafcorner gepasseerd. En niet veel later stond het zelfs 1-2.
Na de rust een ander Cartouche. Meer energie, betere basistechnieken en een goede corner. Want het was Kranstauber die eigenhandig de 2-2 en 3-2 binnen pushte. In de slotfase tikte Bas Oostendorp ook nog de 4-2 binnen waardoor de punten in Voorburg bleven.
Mannen Cartouche stellen resultaat voorop
29 October 2018, 07:15 uur
Sport
