Dijksman Bedrijfsmakelaars meldt dat zij een bijzonder project hebben op Rotterdam The Hague Airport. Vanaf vandaag zijn hier beschikbaar de zogenaamde “Plug and Play" Dijck Parc Businessunits Rotterdam. Het is een uniek project met een Turn Key oplevering.
Zie de video via https://lnkd.in/eS7z5FsV
"Het zijn, mooie bedrijfs-kantoorunits, gelegen op een bijzondere en rustige plek, volledig in het groen. Gelegen op een eiland, grenzend aan een park en ideaal gesitueerd naast Rotterdam The Haque Airport. 18 hoogwaardige, volledig afgewerkte businessunits beschikbaar voor verhuur", aldus Jan Willem Dijksman.
Oppervlakte (bvo):
Bedrijfsruimte begane grond ca. 83 m²
Kantoorruimte 1e verdieping ca. 83 m²
Huurprijs: € 2.350,— per maand excl BTW
Ook uw bedrijfspand verhuren of verkopen?
Neem contact op met ons kantoor in Delft voor een vrijblijvend gesprek en een gedegen advies en vraag naar Niels van Rees of Jan-Willem Dijksman
Dijksman Bedrijfsmakelaars BV 015-2577177 of via [email protected]