Ingezonden door M. Peters, betreffende het perkje op de hoek van de Prinses Mariannelaan en de Binckhorstlaan.
"Als er al wat aan dit perkje gedaan wordt, laten medewerkers van de gemeente onkruid staan omdat zij dat mooi vinden,en vaste planten worden door hen verwaarloosd. De omgekeerde wereld toch? Deze medewerkers doen maar wat ongehinderd door kennis van zaken.
Dit in tegenstelling tot de grens van Voorburg West (Het Prinses Marianne viaduct) waar vóór dit viaduct nog prachtige bloembakken staan. Aan deze bloembakken kan de gemeente kennelijk wel heel veel geld besteden. Zolang ik hier woon (meer dan 50 jaar),is dit perkje eenmaal totaal op de schop gegaan en sindsdien moet ik ieder jaar bellen of er misschien nog wat aan het onderhoud gedaan wordt .
Ook nu oogt het al een tijd als een zeer verwaarloosd perkje. Het onkruid tiert zeer welig immers gemeentelijke medewerkers hebben mij verstaan gegeven dat zíj́ dat heel mooi vinden. Daar Voorburg West kennelijk als een C lokatie beschouwd wordt ,doet de gemeente dus niet zoveel aan het noodzakelijke onderhoud van het ,toch al steeds spaarzamer wordende groen in onze " mooie" gemeente. Ook groeien de heggen en struiken van de bewoners ruim over de trottoirs, zodat de voetgangers er hier door gehinderd worden. Kennelijk worden de bewoners hier niet op aangesproken door onze gemeente. Het onkruid ,gras ,bladeren op de trottoirs is ook niet meer om aan te zien. Kortom, er is veel werk te doen aan het groen in Voorburg West".