Andere mensen ontmoeten tijdens een fietstocht door de gemeente? Dat kan vanaf nu ook binnen. Tijdens de wekelijkse bijeenkomst De Ontmoeting van Woej voor 60-plussers is de Labyrint-fiets in gebruik genomen.
Op deze speciale hometrainer maak je een virtuele fietstocht door de gemeente. Een fijne manier om in beweging te zijn én tegelijkertijd herinneringen op te halen. De fiets is nu beschikbaar voor deelnemers van De Ontmoeting en Het Odensehuis, een ontmoetingsplek voor thuiswonende ouderen met geheugenklachten of (beginnende) dementie. In de toekomst kunnen ook andere ouderen hiervan gebruikmaken.
De Labyrint-fiets is mede mogelijk gemaakt door een donatie van Huisartsen Bootsma en Joustra van Huisartsenpraktijk Veur en de gemeente.
Meer informatie over De Ontmoeting en Het Odensehuis: https://bit.ly/3Z1rfyA