Nieuwe sponsor voor Haagsche Rugby Club: Rabobank steunt HRC

11 September 2025, 08:05 uur
Lokaal
mainImage

De Haagsche Rugby Club is verheugd aan te kondigen dat de Coöperatieve Rabobank met ingang van dit seizoen een belangrijke partner wordt van de club. Met deze meerjarige overeenkomst draagt de Rabobank bij aan de verdere sportieve en maatschappelijke ontwikkeling van HRC.

Hoofdtekst
HRC en de Rabobank delen een visie op het belang van sport in de lokale gemeenschap. De sponsoring stelt HRC in staat om te investeren in zowel de breedtesport als topsport van de hele vereniging. Deze investeringen zijn cruciaal voor het bieden van optimale omstandigheden aan de groeiende jeugdleden, de doorstroom van de jeugd naar de senioren en het verbeteren van het sportaanbod voor de gemeenschap.

HRC ziet in deze samenwerking een uitgelezen kans om haar betrokkenheid in de regio verder te tonen en bij te dragen aan een bloeiende sportomgeving. Het merk Rabobank zal zichtbaar zijn op de broekjes van alle spelers/speelsters in de jeugd en senioren, alsmede het nieuwe doek onder de trap en boarding/vlaggen op diverse plekken rondom het eerste veld.

Harry Wientjens, directeur Rabobank Regio Den Haag: “Rabobank wil bijdragen aan initiatieven die een positieve impact hebben op de maatschappij. In de Haagsche Rugby Club zien wij een belangrijke verbinder voor de mensen in de stad. Naast dat onze samenwerking voordelig is voor Rabobank en de club, onderzoeken we onder andere de mogelijkheden om Touch rugby toegankelijk te maken voor een bredere doelgroep . We kijken uit naar onze samenwerking en zijn dan ook trots sponsor van de Haagsche Rugby Club.”

Sebastiaan ten Hagen, voorzitter Haagsche Rugby Club: “De Haagsche Rugby Club is bevoorrecht om de Rabobank te mogen toevoegen aan de lijst van mooie sponsoren, die onze club een warm hart toedragen. Rabobank is een grote naam in de bank- & sportwereld en HRC is vereerd met deze samenwerking. Als vereniging die constant streeft verder te verbeteren, kunnen wij veel leren van de Rabobank en onze brede netwerken in de regio Den Haag verder met elkaar verbinden. Tevens zien we op maatschappelijk vlak vele aanknopingspunten om de rugby sport en cultuur te gebruiken om verdere verbreding van onze vereniging te realiseren.”