Muzikaal drieluik in Voorburgse Koningkerk

22 oktober 2026, 8:27 uur
Lokaal
mainImage

Komende zondag 25 oktober klinkt er weer muziek in de Koningkerk met een gevarieerd concert, De opening is in handen van het Dagkoor Voorburg o.l.v. Marijke van Klaveren. De liederen zijn altijd weer een aangename verrassing, kort ingeleid door Marijke.

Het tweede deel wordt verzorgd door de Voorburgse violiste Dasha Serck, cum laude afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam. Dasha heeft vele prijzen in de wacht gesleept, o.a. tijdens het internationale concours van Venetië. Het laatste deel van het drieluik komt van het blazersensemble ‘Giusto’ o.l.v. Peter le Feber met ‘Ma Mère l’Oye’ van Maurice Ravel (moeder de gans)

Het concert begint om 14.30 uur en duurt ongeveer een uur. Na afloop kunt u nagenieten met een hapje en een drankje. Ter dekking van de onkosten wordt er aan het eind een vrijwillige inzameling gehouden. Gedetailleerde informatie over de concerten is te vinden op www.muziekindekoningkerk.nl.

Het adres van de Koningkerk: Bruijnings Ingenhoeslaan 4 in Voorburg. Bus 23 en tram 2 stoppen voor de deur. Voor wie met de auto wil komen: in het weekend kan men vrij parkeren.