Rouwdeskundige Leoniek van der Maarel houdt zaterdagmiddag 16 november een inleiding over rouw in ‘De Voorhof’ in Voorburg. Ze doet dat ter gelegenheid van de officiële presentatie van haar boek ‘Jouw Rouw bij partnerverlies’.
In het boek van Leoniek komen eigen verlieservaringen, 25 jaar begeleiding van mensen in rouw en vanzelfsprekend veel onderzoek over dit thema samen. ‘Het is geen handleiding’, benadrukt Leoniek. ‘Die bestaat namelijk niet. Het is jouw rouw. Dit boek hoopt je daarbij te steunen en herkenning te geven.’ Het boek is opgedeeld in behapbare hoofdstukjes die de lezer herkenning zullen geven. Verder is het boek verrijkt met citaten over rouw.
Leoniek van der Maarel is oprichter van onder meer de Academie voor Verlies en schreef meerdere boeken zoals ‘De gids over rouwende kids’, ‘De gids over verstandelijke beperking en rouw’ en ‘Als kanker je gezin treft’. Ze werkte mee aan diverse TV-programma’s zoals Liefde voor Later van de KRO.
Tijdens de bijeenkomst in De Voorhof houdt Leoniek een inleiding en worden er enkele gedichten voorgedragen die aansluiten bij dit thema. De start is om 15.00 uur (inloop vanaf 14.30 uur) en duurt tot ongeveer 16.15 uur. Na afloop is er gelegenheid om nog even na te praten onder het genot van een drankje. De toegang is gratis, aanmelding vooraf is wel nodig. Dat kan via: jouwrouw.boekenmetgevoel.nl