Deel Oosteinde in Voorburg vijf dagen afgesloten

23 oktober 2026, 9:03 uur
Lokaal
mainImage

Automobilisten moeten volgende week rekening houden met verkeershinder op het Oosteinde in Voorburg. Van maandag 26 oktober om 07.00 uur tot en met vrijdag 30 oktober om 16.00 uur is een deel van de weg afgesloten vanwege werkzaamheden aan een gasleiding.

De afsluiting geldt voor het gedeelte tussen de Doctor Beguinlaan en de Rodelaan. Het verkeer kan gedurende deze periode niet in de richting van Voorburg rijden. De werkzaamheden zijn noodzakelijk om een bestaande gasleiding te vervangen.

Voor automobilisten wordt een omleidingsroute ingesteld. Weggebruikers moeten daardoor rekening houden met een aangepaste route en mogelijk extra reistijd. De gemeente Leidschendam-Voorburg adviseert verkeersdeelnemers de aangegeven omleidingsborden te volgen.

Ook reizigers die gebruikmaken van het openbaar vervoer krijgen met de werkzaamheden te maken. De reguliere bushalte in het betreffende gedeelte van het Oosteinde is tijdens de afsluiting niet bereikbaar voor voetgangers.

Om busreizigers toch de mogelijkheid te bieden in en uit te stappen, wordt een tijdelijke bushalte ingericht ter hoogte van Oosteinde 239. Reizigers kunnen gedurende de werkzaamheden van deze halte gebruikmaken.

De afsluiting begint maandagochtend tijdens de ochtendspits en duurt naar verwachting tot vrijdagmiddag 16.00 uur. Als de werkzaamheden volgens planning verlopen, kan het verkeer daarna weer normaal gebruikmaken van het betreffende weggedeelte.

De gemeente vraagt automobilisten, fietsers en voetgangers rekening te houden met de tijdelijke verkeerssituatie en de aanwijzingen ter plaatse op te volgen.