Club van 50 ‘De InVESTEring’ zet SEV-trainers G jeugd in het zonnetje.

22 May 2026, 12:34 uur
Lokaal
mainImage

SEV heeft via de Club van 50 ‘De InVESTEring’ twee vrijwilligers gehuldigd.

Johan van Dongen en Bert Meerman geven al vele jaren training aan jeugdspelers met een verstandelijke beperking.
Het ‘in het Zonnetje’ zetten vond woensdag 20 mei jl. plaats na de jaarlijkse strijd om de penaltybokaal. Tijdens het genieten van de door ouders gebakken pannenkoeken sprak Marcel Koot, voorzitter van de Club van 50 ‘De InVESTEring’, lovende woorden voor Johan, zijn vrouw en Bert en overhandigde beiden een dinercheque voor twee personen van PUURR aan de Vliet en een bos bloemen.

Johan (73) traint al tien jaar de G jeugd. Elke woensdag komt hij vanuit Den Haag (Zuid-West) naar SEV. Spelers en ouders noemen hem ‘ouwe topper’. Bert Meerman werd al in 2018 bij het 25-jarig jubileum van de G afdeling lid van Verdienste van SEV. Hij was betrokken bij de oprichting, vanaf 1999 activiteiten coördinator, o.a. organiseerde hij de jaarlijkse wedstrijden van een G team tegen de politie en de Gemeenteraad en traint al vele jaren de G jeugd.

De Club van 50 ‘De InVESTEring’ is een commissie die met de bijdragen van donateurs vrijwilligers en beleid van SEV ondersteunt om activiteiten uit te voeren.