De ontwikkeling van de garageboxen aan de Populierendreef in Voorburg bevindt zich in de laatste fase van de bouw. Het project heeft een gestage voortgang gekend en wordt naar verwachting opgeleverd in maart 2024.
Voor hobbyisten, zzp’ers/ondernemers en beleggers is er goed nieuws, want er zijn nog vijf garageboxen beschikbaar en de eindfase van het project is aangebroken. Dit biedt een unieke laatste kans om deel te nemen aan dit veelbelovende project.
"Deze moderne garageboxen zullen een welkome aanvulling zijn voor bewoners en ondernemers in de omgeving", aldus Dijksman Bedrijfsmakelaars. "Men heeft besloten om de laatste sectie niet op de conventionele manier te heien maar trillingvrij te boren om zo de buurt te ontlasten zeker omdat we ook dichterbij de woningen en bedrijfspanden kwamen. Het object heeft al een nette uitstraling ten opzichte van de gedateerde pand wat hier voorheen stond”.
“Als u overweegt om een garagebox te verwerven voor opslag, als investering of andere doeleinden, aarzel dan niet te lang. De beschikbaarheid is beperkt en in Leidschendam-Voorburg wordt de bedrijvigheid steeds schaarser. Dit is uw kans om deel uit te maken van deze groeiende gemeenschap van eigenaren in dit nieuwe complex aan de Populierendreef”.
Dijksman Bedrijfsmakelaars zal ook de verhuur verzorgen van een aantal boxen in het complex, indien u geïnteresseerd bent in het huren van een garagebox kunt u een mailtje sturen naar [email protected].