Nog minder dan drie maanden en dan is het alweer zo ver.
"Op vrijdag 13 december is de grote Bemmel en Kroon/RKAVV Kerstveiling", aldus de initiatiefnemers. De vorige keer was jij er ook en we hopen je die avond weer te mogen begroeten. We gaan er weer een groot spektakel van maken".
Via de volgende link kan je je alvast inschrijven en dus verzekeren van een plaatsje: https://inschrijven.rkavv.nl/veilingregistratie/
De veiling commissie is keihard bezig met het verzamelen van mooie en originele kavels om er weer een groot succes van te maken.
Stichting Gewoon Daarom
Voedselbanken.nl Leidschendam-Voorburg
Sint voor ieder1
Met senioren naar ADO
De veilingcommissie is de laatste maanden hard aan de gang gegaan om de mooiste kavels binnen te halen.
Een opsomming van een deel van de reeds binnen gesleepte kavels:
Amerikaanse Koelkast
Rondvlucht met 2 personen boven het Westland
Een helikoptervlucht van een half uur voor 2 personen
IJshockeywedstrijden
Wedstrijd PEC plus overnachting
Wedstrijd Utrecht plus overnachting
Prive spa’s
Bloembollen sets
Wedstrijden Feyenoord, AJAX, ADO, Sparta, RKC en VVV
Overnachting in de Euromast
Overnachtingen in Amsterdam, Rotterdam, Vianen, Zandvoort en Venlo
Overnachting op de Pier
Wasautomaat en wasdroger
Skikaarten Uithof
Airfryers
Koffiemachine
Spectaculaire shirts
Tennisabonnementen Overdam
Kaarten Monkey town
Kleiduivenschieten met een elftal
Naar de film met je elftal
En heel veel etentjes!!!
Een prachtige fiets en er gaat nog veel meer spectaculairs bijkomen