Peuteropvang bij basisschool De Vijverhof

30 August 2022, 04:47 uur
Lokaal
mainImage

Vanaf dit schooljaar wordt de Peuteropvang bij basisschool De Vijverhof aangeboden door Vlietkinderen.

De Peuteropvang is geopend binnen de schooltijden, van 08.30 tot 14.30 uur, op woensdag tot 12.30 uur. Aan het eind van de ochtend eten de kinderen gezamenlijk een gezonde warme groentelunch. Dit alsook alle andere voeding- en verzorgingsproducten zijn bij Vlietkinderen inbegrepen in het tarief.

De Peuteropvang werkt nauw samen met het onderwijs en samen zorgen de teams voor een doorgaande ontwikkellijn. Dit wil zeggen dat het activiteitenaanbod aansluit op de overgang naar groep 1 van de basisschool. De peuters krijgen alle ruimte om de wereld te ontdekken, te spelen en hun sociale vaardigheden te ontplooien. Zowel binnen als buiten gaan we samen met de peuters op avontuur, er wordt gezorgd voor een gevarieerd en prikkelend aanbod.

De leeshoek in de Vijverhof

De ruimte die beschikbaar is voor opvang binnen de Vijverhofschool, is tijdens de zomervakantie goed onder handen genomen. Er is gepoetst, geschilderd en het meubilair en spelmateriaal zijn vervangen en/of aangevuld. Het resultaat oogt fris en eigentijds.
De Vijverhof, een school van Lucas onderwijs, werkte voorheen samen met kinderopvang Ziezoo, later overgenomen door Bloss. Dit voorjaar zijn de gesprekken gestart met Vlietkinderen, een samenwerkingspartner van Lucas onderwijs op meerdere onderwijslocaties in de gemeente Leidschendam-Voorburg en in de Haagse wijk De Binckhorst.

Als maatschappelijke kinderopvang investeert Vlietkinderen in de lokale samenwerking met haar onderwijspartners en de gemeente. Dit betreft ook de realisatie van de ver-nieuwbouw van De Vijverhof die in de toekomst op stapel staat.

Meer informatie? Kijk op Kindcentrum De Vijverhof (vlietkinderen.nl) Of neem contact op met [email protected] / 070 317 59 59


Door: Vlietkinderen