Igor Paixão is in Frankrijk geland om zijn overgang naar Olympique Marseille af te ronden. De linksbuiten van Feyenoord werd op het vliegveld van Marseille toegejuicht door fans van de Franse topclub, is te zien op beelden op sociale media. Na een medische keuring ligt voor hem een contract van vijf jaar klaar.
Met een transfersom van maximaal 35 miljoen euro wordt Paixão de duurste aankoop ooit van Olympique Marseille. Feyenoord nam de Braziliaan drie jaar geleden over van Coritiba. Paixão werd eenmaal kampioen met Feyenoord en won ook een keer de KNVB-beker en Johan Cruijff Schaal.
Feyenoord verkocht het afgelopen halfjaar Santiago Giménez (AC Milan) en Dávid Hancko (Atlético Madrid) ook voor meer dan 30 miljoen euro.
Door: ANP