Aan de Frekeweg in Leidschendam staat Prinsenvoorde: 65 fijne tweekamerappartementen, onderdeel van Stichting Duivenvoorde.
"Aan de overkant ligt WZH Prinsenhof. Zo dichtbij, en toch kennen we elkaar soms nog niet echt", zegt locatie-manager Richard Spraakman. "Daar willen we graag verandering in brengen. Niet met een grote bijeenkomst of moeilijke verhalen, maar gewoon met koffie, een stuk verse appeltaart en een warm welkom. Op dinsdag 6 januari 2026 nodigen we daarom speciaal de bewoners van Prinsenvoorde uit om kennis te komen maken met het dienstencentrum van WZH Prinsenhof.
We laten u zien wat er allemaal mogelijk is: aansluiten bij activiteiten zoals biljarten, kaarten, optredens of bloemschikken, in een ontspannen sfeer waar u gewoon kunt binnenlopen en meedoen wanneer het u past".
"Ook vertellen we graag welke voorzieningen er in huis zijn, zoals de kapper, fysiotherapeut en de (gratis) koffiecorner. En natuurlijk is er ruimte om elkaar te ontmoeten, een praatje te maken en te ontdekken wat “aan de overkant” voor u kan betekenen".
Datum: 6 januari 2026
Tijd: 14.00 – 15.30 uur
Locatie: WZH Prinsenhof, Leidschendam
Algemeen: Als dank staat er een goodiebag voor u klaar.
"We hopen u te zien, want dichtbij wonen is mooi, maar elkaar kennen is nog veel waardevoller", besluit Richard Spraakman.