Veiling bij RKAVV belooft spektakel te worden

26 November 2024, 04:29 uur
Lokaal
mainImage

Nog twee- en een halve week en is de grote Bemmel en Kroon /RKAVV Kerstveiling. Vrijdag 13 december om 20.00 uur gaan bij de Leidschendamse voetbalvereniging 250 stukken onder de hamer.

Etentjes, wedstrijden met hotels, een auto, een electrische fiets, apparaten en deze prachtige shirts worden geveild door Jaap Meiland en Dick Bader. Wil je er bij zijn schrijf je dan nu in via https://lnkd.in/ejDfstGZ

Volgens ingewijden belooft de veiling een waar spektakel te worden met bijzonder aantrekkelijke kavels.