Portefeuilleverdeling na vertrek wethouder Jeffrey Keus

29 March 2026, 13:15 uur
Lokaal
mainImage
Jeffrey Keus (derde van links) is opgestapt in het College van Leidschendam- Voorburg.

De portefeuilles van wethouder Jeffrey Keus worden vanaf nu overgenomen door de huidige collegeleden. De verdeling is als volgt:  

Bereikbaarheid en mobiliteit – Wethouder Marcel Belt
Jeugdhulp en jeugdzorg - Wethouder Philip van Veller
Onderwijs – Wethouder Philip van Veller  
Onderwijshuisvesting – Wethouder Bianca Bremer.
Recreatie en toerisme – Wethouder Astrid van Eekelen  
Innovatie – Wethouder Astrid van Eekelen
Zie ook de pagina Leden college | Gemeente Leidschendam-Voorburg voor de gehele portefeuilles van het college.

Voor vragen of lopende afspraken over deze portefeuille kunt u vanaf nu bij hem/haar terecht. U kunt contact opnemen via [email protected]  

 

--------

Nieuwsbericht 20 maart 2026

Onze collega Jeffrey Keus heeft de gemeenteraad laten weten dat hij per direct zijn wethouderschap neerlegt. Dat betreuren wij zeer. De afgelopen 4 jaar hebben we fijn en goed samengewerkt en stappen gezet voor de toekomst van onze gemeente.

De afgelopen 4 jaar heeft hij zich intensief met ingewikkelde dossiers beziggehouden. Hij was wethouder voor jeugd en onderwijs, bereikbaarheid en mobiliteit, innovatie en recreatie. Hij was een betrokken bestuurder die zich met veel bevlogenheid heeft ingezet voor de gemeente. Daarnaast was hij ook vanuit onze gemeente actief als bestuurder bij de Metropoolregio Rotterdam Den Haag (MRDH) en zette hij zich daar actief in voor beter en betaalbaar openbaar vervoer.

Als college respecteren wij zijn besluit en wij danken hem voor zijn inzet, bijdrage en persoonlijk fijne samenwerking in de afgelopen collegeperiode.  

De portefeuilles van wethouder Keus worden binnen het college verdeeld en overgenomen.

Het college van burgemeester en wethouders, 

Martijn Vroom, Astrid van Eekelen, Bianca Bremer, Marcel Belt en Philip van Veller.