Laatste carillonconcerten zomerconcertserie Huygenskwartier

15 June 2023, 09:43 uur
Lokaal
mainImage

Op zaterdagen 24 juni en 1 juli zijn de laatste twee in deze unieke reeks carillonconcerten. Iedere week speelt een andere beiaardier een eigen programma op het carillon van de Oude Kerk in de Herenstraat.

De prachtige klanken van het carillon zijn in heel het Huygenskwartier te horen. Buiten de kerk staat een beeldscherm waarop live te zien is hoe de beiaardier muziek maakt. Bij slecht weer kan er via een speciale geluidsverbinding ín de kerk geluisterd worden naar de concerten.

Zaterdag 24 juni – dansend de zomer in
De Voorburgse Rondgang wordt om 14.00 uur ingeluid door onze eigen stadsbeiaardier Gerda Peters. Het belooft een heel bijzonder concert te worden. De kinderen van Dans aan de Vliet, onder leiding van Mira Moreno, sluiten op de muziek van het carillon dansend hun schooljaar af! Bij slecht weer geven zij de voorstelling in de Oude Kerk.

Zaterdag 1 juli – Jazz op het carillon
Het laatste carillonconcert van deze serie swingt de pan uit. Van 13.00 tot 14.00 uur brengt beiaardier Tommy van Doorn het publiek in beweging met een programma vol swingende muziek en jazzy standards uit het Great American Songbook van onder meer George Gershwin, Cole Porter en Harold Arlen. Om 14.00 uur start het programma van Jazz Culinair op het hoofdpodium naast de Oude Kerk.