Vorig jaar om deze tijd spraken we het voornemen uit om in 2021 de 'achterstand' van 2020 in te lopen.
Dat bleek wat optimistisch, maar dat is ondernemers eigen, zullen we maar zeggen. Wel hebben we tussen alle maatregelen door kans gezien om drie (bijna vier) mooie bijeenkomsten te houden, een lunchpakket te bezorgen bij wie dat wilde en een mooie donatie te doen. We kijken dus enigszins tevreden terug.
We houden de moed erin
Onder het moto 'niet geschoten is altijd mis' zijn we bezig met het organiseren van een bijeenkomst begin 2022. Misschien voorbarig, maar we kunnen het niet laten. Ook voor de rest van het nieuwe jaar hebben we een aantal ijzers in het vuur liggen. Zodra het kan en mag gaan we weer van start.
Het spreekt voor zich dat u de eerste bent die het hoort zodra het zover is.
Zorg goed voor elkaar (en voor jezelf)
Naast de dingen die nu even niet kunnen is er gelukkig ook van alles dat wel kan. Wij hopen (en wensen) dat iedereen de komende dagen/weken een beetje rustig aan kan doen, al is het dan misschien niet uit vrije keuze. Hou vol, de kortste dag zit er inmiddels alweer op, dus we zijn op de weg naar betere tijden.
Het VOC bestuur wenst u in elk geval een mooie Kerst en, alvast, een goed en bovenal gezond 2022.
Tot spoedig,
Het VOC bestuur