Ingezonden: 'Voorburg lijkt een dictatuur te worden'

12 December 2022, 07:30 uur
Lokaal
mainImage
ANP

Hondenbezitster Marijke Tettero stuurde een ingezonden mail waarin met name de BOA's aan bod komen. Onlangs maakte de gemeente dat het aantal formatieplaatsen hiervoor is uitgebreid.

Haar mail luidt als volgt. 

"Ik ben mening dat de boa's alleen worden opgeleid om hondenbezitters te vervelen en te bekeuren. Op belangrijke zaken is als overlast van zwervers, 40 of 80 jongeren die door parken fietsen en met scooters door parken racen, wordt niet opgelet. Hetzelfde geldt voor dronkenlappen die lopen te vervelen en rare opmerkingen uitkramen. Of het vandalisme in parken struiken, op de bankjes en de bushokjes die worden gesloopt".

"Ook ligt er glas op paden. Als je de gemeente inlicht dan krijg je geen respons. Dagen later ligt het er nog. Zodat je zelf je stoffer en blik meeneemt om het op te ruimen om te voorkomen dat je 'viervoeter' er niet doorheen loopt".

"Ik ben zelf een hondenbezitter en ik vind dat de gemeente onze hobby en mensen die eenzaam zijn, hun geluk in de weg staat. De ruimte die wij krijgen als hondenbezitter is in verhouding een paar honderd meter hier en een paar honderd meter daar". 

"Het is raar dat je in een vrij democratisch land zo streng en gebonden. Zeker in deze gemeente als Voorburg dat een dictatuur lijkt te worden. Ik ben hier geboren en getogen, maar dit is niet mijn Voorburg zoals ik deze kende .Het voelt als vreemde eend in de bijt".

Wat is uw mening over het functioneren van de BOA's? Stuur een mail naar [email protected]

 

Met vriendelijke groet,
Honden bezitter,