Zelf ben ik een regelmatige bezoeker van voorheen Leidsenhage nu genoemd Mall of The Netherlands. Wanneer ik de Mall bezoek tref ik regelmatig bezoekers aan zonder mondkapje. Ik erger mij daar aan en spreek de mensen vaak aan, ik lijk wel een politieagent.
De eerste dag van de mondkapjesplicht was ik daar ook en er liepen een aantal mensen zonder mondkapje. Zelf heb ik toen een beveiliger aangesproken om dit te handhaven. Zijn antwoord was: 'meneer dit kunnen wij niet handhaven'.
Dit vond ik echt verontrustend. Bij thuiskomst heb ik de Mall gebeld en dit verteld aan degene, het verbaasde haar wat ik vertelde. Er werd mij bevestigd dat dit voortaan gehandhaafd zou worden. Daarna ben ik vele malen daar wezen winkelen en er werd wederom niet gehandhaafd. Vaak heb ik de bewuste beveiliger daar zien rondlopen, die niets zei tegen personen die daar liepen te eten en te drinken zonder mondkapje. Ik hoop dat jullie er meer bekendheid aan willen geven, zelf heb ik weinig invloed heb ik gemerkt.
Naam en afzender bij onze redactie bekend.