Enthousiasme, kritische geluiden, verbinden en gezelligheid waren de ingrediënten voor een geslaagde MKB bijeenkomst van de gemeente Leidschendam- Voorburg.
De bijeenkomst vond plaats in een skybox in het ADO stadion. Fotograaf Ap de Heus was aanwezig om de onderstaande reportage te maken.
MKB-bestuurslid Roy ter Heijden (rechts) hoort het ondernemersverhaal aan van Jeroen Vergouw van het Chocoladehuis in de Herenstraat in Voorburg, dat als een aanwinst voor het Huygenskwartier wordt beschouwd.
Robin van der Zwan luistert geconcentreerd naar het betoog van wethouder Astrid van Eekelen.
Jacco Helmink en Niels Renes delen hun ervaring over de komst van Max Health Club aan de Vliet waar medio september het zwembad open gaat. Momenteel is de fitness gewoon open.
Bemoedigende woorden voor onderneemster Vicky van der Krogt van gespreksleider Bart Bakker, die vertelde over een koerswijziging van Buitenplaats Molenwei in Stompwijk. Wethouder Philip van Veller gaf aan hier graag verder met haar over te filosoferen.
Wethouder Philip van Veller luistert naar de verhalen van de ondernemers.
Luigi Conti van Delicatezze d'Italia was ook een gewaardeerde gast.
Fiscalist Kevin Kuiper, partner van Stolp+KAB adviseurs en accountants deelt een aantal veranderingen in de wetgeving.
Paul Louwers (Innova Energie) nam even alle tijd om bij te praten met Peter van der Zwan (Trust and Law Incassoservices). Beiden deelden een aantal (levens)ervaringen.