Bruisend kampioenschap van vrouwen Forum Sport

6 June 2022, 09:17 uur
Lokaal
mainImage

Eindelijk was het zover! De kampioenswedstrijd tegen Monster. Onder grote belangstelling van vrienden, familie en Forum Sporters.
En ook al leek het erop dat het gemakkelijk zou gaan....dezenuwen gierden bij de meiden door de keel.

Toch werd het een grote overwinning. Met de rust stond het 5-0. Aan het einde van de wedstrijd was het maar liefst 12-1 voor Forum Sport.
Een prachtig seizoen werd bekroond met een kampioenschap en promotie naar de 2e klasse. "Een topprestatie meiden", aldus het bestuur van Forum Sport. "En ja, dan gebeurt er van alles op het veld, in de kleedkamer en bij de heel lange derde helft. 

Wethouder van sport Astrid van Eekelen kwam speciaal langs om de meiden aan te moedigen en om na afloop een bos bloemen te overhandigen aan de aanvoerdster Ginger.

Ook een afgevaardigde van de KNVB kwam de medailles brengen voor het kampioensteam. Veel bloemen en een speciale kampioenspolo voor alle speelsters, aangeboden door Forza. De foto's bij dit verhaal op de Facebookpagina van Ap de Heus vertellen veel. Gezellig was het zeker.