Op zaterdag 1 februari is Veurs Voorburg aan de Van Horvettestraat in Voorburg geopend vanaf 10.00 uur tot 12. 30 uur voor het aanmelden van leerlingen. "Met een team van docenten en medewerkers staan we voor iedereen klaar", zegt schooldirecteur Remco Hulsbergen. "Door deze extra service willen we iedereen graag persoonlijk even begroeten en welkom heten".
"Veurs Voorburg is een vmbo-school met de niveaus basis, kader en gtl, met en zonder LWOO (leerwegondersteuning). We hebben ongeveer 350 leerlingen en 50 medewerkers. Zij kennen elkaar goed en leerlingen krijgen bij ons veel persoonlijke aandacht. We helpen onze leerlingen hun talenten te ontdekken en verder te ontwikkelen", aldus locatie-directeur Korneel van den Bulck.
De nieuwe leerlingen gaan profiteren van een modern en nieuw schoolgebouw, want Veurs Voorburg krijgt aan de Delflandlaan, vlakbij de Rijnlandlaan in Voorburg, een volledig nieuw onderkomen. Zie hiervoor het nieuws in Voorburgs Dagblad uit de gemeenteraad.