Jongens met een toegangsverbod voor De Uithof in Den Haag zouden uitwijken naar baden in de regio. "Door privacyregels kunnen wij ze niet buiten houden. Dat geldt ook voor andere raddraaiers, die zich hier misdragen. We sturen al langer aan op bredere aanpak" reageert Angela Snel van SenW op een incidentrijke zaterdag, waardoor het Ridderkerkse zwembad De Fakkel uiteindelijk moest worden ontruimd. Dat staat in De Schakel.
Zaterdagmiddag was het zwembad het decor van verschillende vechtpartijtjes, werden kinderen door elkaar nazittende jongeren onder de voet gelopen en klommen tientallen personen brutaal over de hekken naar binnen. Op advies de politie besloot het bad tot een ontruiming. Burgemeester Attema van Ridderkerk heeft naar aanleiding van de gebeurtenissen met harde woorden aangedrongen op maatregelen.
Het is vooralsnog niet bekend of Haagse jongeren met een toegangsverbod voor De Uithof zich momenteel in de zwembaden in Leidschendam-Voorburg begeven en of er reeds extra veiligmaatregelen zijn genomen.