Nieuwe naam:Show&Marchingband Forum Hadriani

1 July 2019, 16:22 uur
Algemeen
mainImage

Forum Hadriani heeft een groot aantal vernieuwingen doorgemaakt en gaat daarom voortaan door het leven als Show- & Marchingband Forum Hadriani.

Nadat Forum Hadriani tijdens het jaarconcert van 30 maart jl. volledig in het nieuw is gestoken, heeft de Drumfanfare tijdens de taptoe in Noordwijk op 13 april jl ook de nieuwe show The Legacy of Music mogen presenteren. En hier stopt de ontwikkeling niet. Na een verfrissing van het repertoire en de nieuwe uniformen kon een nieuwe naam niet ontbreken. Vanaf heden gaat de Drumfanfare de straat op als Show- & Marchingband Forum Hadriani. Hiermee zet de vereniging een volgende stap in het vernieuwingsproces. Fred van Hooydonk, voorzitter: “De term Drumfanfare zien we niet veel meer; ‘Show- & Marchingband’ spreekt het publiek veel meer aan. Ook buiten de landsgrenzen ben je als Show- & Marchingband sneller te herkennen dan als Drumfanfare.”

De nieuwe show bevat muzikale pareltjes zoals het opzwepende “O Fortuna” uit de “Carmina Burana” en “The Windmills of your Mind”. Ook het indrukwekkende “Pulstar” ontbreekt in deze show niet. Na “Tapestry of Nations”, bekend van gelijknamige parade in Walt Disney World, eindigt de show met de bekende klanken uit “The Lonely Shepherd”. De muziek is voor Forum Hadriani gearrangeerd door Rob Balfoort, o.a. bekend als muzikaal leider van Adest Musica uit Sassenheim. De choreografie is in handen van Ronald Krassenburg.