Joost de Bock werd gehuldigd door de KNVB voor zijn jarenlange verdienste. Hij mag zich nu 'Lid van Verdienste' van de KNVB noemen. De huldiging gebeurde tijdens de nieuwjaarsreceptie van Forum Sport door KNVB-ambassadeur Kees Wenneker.
Naast secretaris verzorgde Joost de Bock bij Forum Sport ook andere functies, zoals scheidsrechterscoördinator, coördinator tuchtzaken, coördinator commissiekamer, scheidsrechter, opleider voor de verplichte cursus voor de B-jeugd, opleider van jeugdscheidsrechters, wedstrijdcoördinator, scheidsrechter begeleider etc. Een hele lijst die veel respect afdwingt. Dit meldt voorzitter Jean Nederlof dan ook die zeer te soreken was over De Bock.
De Voorburger blijft overigens betrokken bij de club, namelijk als scheidsrechter en als KNVB scheidsrechter begeleider. "Hij is gevraagd om ook de tuchtzaken te blijven coördineren. Hij gaat hier nog even over nadenken", aldus voorzitter Jean Nederlof.