Bij een aanrijding tussen een auto en een snorscooter is de bestuurder van de snorscooter ernstig gewond geraakt. Dit meldt Regio015.
Beiden reden in dezelfde richting over de Goeverneurlaan in Den Haag, toen de auto ter hoogte van de Arnoud Drostlaan rechtsaf sloeg. Daarbij zag de bestuurder de snorscooter over het hoofd. Dat kan deels veroorzaakt worden door de hoge snelheid waarmee de snorscooter reed; dit zou volgens getuigen meer dan 50 km/uur zijn geweest. De snorscooter boorde zich in de zijkant van de auto. Passanten belden 112 en verleenden alvast eerste hulp.
Het letsel van de bestuurder liet zich (mede omdat hij als snorscooteraar geen valhelm droeg) ernstig aanzien. Daarom werden behalve twee ambulances ook een traumahelikopter uit Amsterdam opgeroepen. Maar de ambulancebemanning besloot de komst van het MMT niet af te wachten, en heeft het slachtoffer in zorgwekkende toestand en met spoed naar het ziekenhuis vervoerd.
Ernstig letsel scooterrijder
12 July 2019, 08:04 uur
112
